DOM 3D SLOVAKIA

Interiérové štúdio v meste Zvolen

Vítame vás na našej stránke Dom3D.sk!

Dovoľte nám, aby sme sa vám na úvod predstavili. Sme tím kvalifikovaných odborníkov s viac ako 12 ročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva a interiérového dizajnu, ktorí sa v roku 2008 rozhodli založiť novú značku DOM 3D Slovakia.

Začínali sme ako firma zameraná predovšetkým na stavebnú činnosť, v rámci ktorej sme sa venovali suchej výstavbe a kompletným rekonštrukciám bytov a domov.

V roku 2020 sme sa rozhodli naše služby ešte viac rozšíriť a rovnako sme chceli byť bližšie k vám – našim zákazníkom. A tak vznikol prvý SHOWROOM DOM 3D Slovakia vo Zvolene, ktorý dnes môžete navštíviť a vybrať si zo širokej ponuky laminátových, vinylových, drevených či korkových podláh, spolu s kompletným príslušenstvom a doplnkami.

Náš tím odborníkov je tu neustále pre vás, aby vám pomohol zmeniť vaše sny o dokonalom bývaní na realitu. Radi sa postaráme o celý proces realizácie a ponúkneme vám podporu v každom štádiu vášho projektu. 

Na začiatku spolupráce s vami prekonzultujeme všetky vaše návrhy a požiadavky, poradíme vám v technických záležitostiach a pripravíme vám 3D návrh.

Po schválení návrhu sa postaráme o vybavenie stavebného povolenia, potrebné stavebné práce, prípadne výrobu produktov na mieru, zabezpečíme vám profesionálnu montáž aj finálne odovzdanie projektu.

Našim zákazníkom a obchodným partnerom však ponúkame nielen prvotriednu kvalitu produktov a služieb, ale aj skutočne nadštandardný osobný prístup. 

Sme otvorení všetkým vašim potrebám, požiadavkám a predstavám, ktoré máte. O vysokých štandardoch našej firmy svedčí dnes už viac ako 100 úspešne zrealizovaných projektov a spokojných zákazníkov v rôznych kútoch Slovenska.

Cieľom našej spoločnosti je priniesť do sveta interiérového dizajnu nové nápady, vytvoriť dokonalé spojenie našej odbornosti a kreativity, a to všetko v súlade s aktuálnymi trendami a špičkovou kvalitou. 

Chceme pre vás vytvoriť priestor, na ktorý budete môcť byť hrdý, v ktorom sa budete cítiť príjemne a pohodlne a zároveň bude na mieru prispôsobený vášmu životnému štýlu.

 

Veríme, že sa pri výbere interiérového štúdia rozhodnete práve pre nás a už teraz sa tešíme na vzájomnú spoluprácu!

Tím DOM 3D Slovakia!

prečo si vybrať nás ?

Filozofia spoločnosti

Našou prioritou sú pre nás spokojní zákazníci, ktorí sa k nám vždy radi vracajú.

Spokojní zákazníci

Máme tím odborníkov, ktorí dokážu realizovať sny na počkanie. Od stavebného povolenia až po konečné odovzdanie zákazníkovi.

Dlhoročné skúsenosti

V skratke, vždy je cesta a my sme tu pre Vás aby sme ju našli a priania klientov sa tak stanú realitou.

Plníme priania
+
Spokojných klientov
rokov skúseností
+
vyškolených pracovníkov