Laminátové podlahy

Okrem značiek ako PARADOR a Afirmax Vám môžeme ponúknuť podlahy od výrobcov, ako sú KRONFLOOR, KRONO ORIGINAL, EGGER a ARBITON.

Korkové podlahy

Doba napreduje a aj výroba podláh sa rozvíja, práve preto Vám vieme ponúknuť aj korkové podlahy, a to od výrobcu CORETEC a EGGER PRO COMFORT. Tieto podlahy ponúkajú 100% vodeodolnosť a extrémnu stabilitu.

Kompozitné vodeodolné podlahy

Kompozitné podlahy sú nová generácia vodeodolných podláh. Nájdete ich pod rôznymi názvami ako RCB ( rigid composite board ), WPC (wood plastic composite), SPC (stone plastic composite), Coretec, Ceramin a podobne. Tieto podlahy Vám vieme ponúknuť od výrobcov ARBITON, AFIRMAX, TARKETT, EGGER PRO DESING, CORETEC a PARADOR.

Vinylové podlahy

Tieto podlahy sa radia medzi podlahy s univerzálnym použitím. Varianty týchto podláh je možné použiť do kúpeľní, ako aj v priestoroch s požiadavkou na vysokú stabilitu, odolnosť voči oderu a vlhkosť. Práve vinylové podlahy ale napriek tomu nahrádzajú kompozitné podlahy, ktoré sa pýšia ešte väčšou stabilitou a to najmä kvôli nižším nárokom na podkladovú vrstvu a stabilnejšie jadro.

Drevené podlahy

Naša firma Vám ponúka drevené podlahy od výrobcu BEFAG, WEISS a BARLINEK.